/Aristotl
Nieuwe Winkelopeningen

Nieuwe Winkelopeningen in Brussel

Multi-locatie operators in Brussel moeten Nieuwe Winkelopeningen uitrollen naar elke site, elke dienst, elke taal - en PowerPoint en e-mail krijgen dat niet voor elkaar. Aristotl maakt van de SOP's en merkstandaarden die je al bijhoudt AI-gebouwde cursussen die je frontliners in Brussel tijdens hun dienst kunnen afronden, automatisch vertaald per locatie, met HQ dat voltooiing in elke Brussel-site volgt vanuit één dashboard.

Over deze oplossing

Rol Nieuwe Winkelopeningen uit naar elke locatie in Brussel vanuit één dashboard. Aristotl maakt van je SOP's AI-gebouwde cursussen die je frontliners in Brussel tijdens hun dienst afronden.

Belangrijkste voordelen

  • Rol Nieuwe Winkelopeningen uit in elke locatie in Brussel in dagen, niet maanden
  • Frontliners in Brussel ronden training af tijdens hun dienst, in hun taal
  • HQ volgt voltooiing in elke Brussel-locatie vanuit één dashboard
  • Dezelfde Nieuwe Winkelopeningen landt consistent op elke Brussel-site
  • Nieuwe locaties in Brussel zijn snel ingewerkt met dezelfde SOP-gestuurde Nieuwe Winkelopeningen

Platform-functies

  • AI-gebouwde Nieuwe Winkelopeningen-cursussen uit je bestaande SOP's en merkhandboeken
  • Auto-vertaling per locatie - één cursus, elke taal die je Brussel-teams nodig hebben
  • Scope-permissies: HQ bezit content, Brussel-managers beheren hun scope
  • HQ-dashboard met voltooiing per locatie, rol en cursus
  • Mobile-first - elke frontliner in Brussel traint op het apparaat dat ze al hebben
  • Audit-klaar voltooiingsoverzicht voor elke Brussel-locatie